,

З Днем незалежності України!

З Днем незалежності!
Мирного неба, перемоги та світлого майбутнього нашій чудовій Батьківщині!
Все буде Україна! 🇺🇦

Дорогі київські політехніки!

Щиро вітаю з найважливішим святом нашого народу — Днем Незалежності України!

Прагнення до незалежності українці плекали з глибини віків, від часів Запорозької Січі до часів холодної війни, коли українська діаспора на Заході відзначала День незалежності України 22 січня — в річницю Акта Злуки, до прийняття Верховною Радою УРСР Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року і до ухвалення 24 серпня 1991 року Акта незалежності України Верховною Радою УРСР.

Протягом останніх 30 років українці традиційно відзначали цей день військовими парадами, концертами, патріотичними акціями, фестивалями, піснями й квітами.

На жаль, 31-й рік Незалежності приніс Україні великі випробування. Український народ змушений виборювати найдорожче — свою незалежність, суверенітет, право на життя у власній країні.

У ці непрості часи українська нація по-справжньому гартується в боротьбі, вражаючи світ своєю незламністю, силою та волелюбністю. Перемога у цій боротьбі назавжди ствердить українську націю як одну з найбільш гідних серед цивілізованих націй світу. Іншого шляху в українців немає.

Слава Україні!

Зі щирими побажаннями
ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email