Збірка тез Всеукраїнської науково-практичної конференції «Правове регулювання суспільних відносин в умовах сталого розвитку»

Пропонуємо ознайомитися зі збіркою тез Всеукраїнської науково-практичної конференції «Правове регулювання суспільних відносин в умовах сталого розвитку», яка відбулася 10 грудня 2020 року. Упорядниками матеріалів стали д.ю.н., в. о. завідувача кафедри господарського і адміністративного права Бевз С. І., д.ю.н. Бакалінська О. О. та Головатюк О. А.

В збірнику подані тези та статті, які містять погляди вчених, молодих вчених і студентів щодо актуальних проблем та тенденцій розвитку правової системи України. Особливої уваги заслуговують праці студентів, які роблять перші спроби наукових розвідок.

Переглянути збірку на сайті кафедри господарського та адміністративного права