Зустріч з керівництвом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Декан ФСП Я. Цимбаленко та завідувач кафедри соціології П. Кутуєв з групою студентів-соціологів 4 та 5 курсів, які навчаються в рамках ОП «Врегулювання конфліктів та медіація», мали зустріч з керівництвом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Перший заступник міністра Р. Замлинський поінформував делегацію ФСП про напрями та пріорітети у діяльності Міністерства.

З боку міністерства у зустрічі також брали участь:
– О. Тарабукін (начальник Відділу міжвідомчої координації технологічних питань мовлення та теле-радіокомунікацій);
– Н. Ємець (начальник Відділу конфліктного та постконфліктного врегулювання);
– С.  Авраменко (керівник експертної групи з гуманітарного розмінування);
– А. Луцюк (начальник Управління роботи з персоналом та організаційного розвитку).

Було досягнуто попередні домовленості про проходження студентами ОП «Врегулювання конфліктів та медіація» практики у підрозділах Міністерства та про участь співробітників Міністерства у діяльності проектних груп ОП першого і другого рівнів вищої освіти.