7 популярних звичок, які негативно впливають на мозок

1. Відсутність сніданку. Cніданок дуже важливий для людського організму. Люди, які не снідають, мають нижчий рівень цукру в крові, а після довгої ночі без їжі це може призвести до нестачі подачі поживних речовин у ваш мозок. Якщо зранку ви не снідатимете впродовж багатьох років, це може призвести до дегенерації мозку.

2. Переїдання. Переїдання призводить до набору зайвої ваги. Окрім цього, до затвердіння артерій головного мозку, а це водночас до зниження розумових здібностей.

3. Куріння. Усі ми добре знаємо, що куріння шкідливе для здоров’я. Одним із найгірших побічних ефектів є те, що мозок немов починає зсихатись. Також куріння розглядають як одну з причин хвороби Альцгеймера.

4. Постійне споживання цукру. На сьогодні цукор є майже у всьому, що ми споживаємо. Але надмірна його кількість порушує здатність організму засвоювати білки та поживні речовини, що призводить до проблем із розвитком мозку.

5. Відсутність сну. Тривале позбавлення сну прискорює загибель клітин головного мозку. Під час сну він відпочиває та відновлюється після стресових днів. Тому зробіть сон пріоритетним.

6. Відсутність стимулюючих думок. Якщо ви не будете використовувати свій мозок та наповнювати його новими і стимулюючими думками, він «стиснеться». Мислення – потужний інструмент, і впродовж вашого життя, коли ви
думаєте, ваші думки створюють в мозку нові нейронні зв’язки.

7. Нечасте спілкування. Розмовляючи з людьми, ваш мозок розвивається, а участь в інтелектуальних бесідах зміцнить його та допоможе бути більш працездатним упродовж довгого часу.

Інформація надана кафедрою психології та педагогіки ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email