Анонс. ФСП на КПІMaster’sTime 04.03.2021 (День відкритих дверей КПІ для вступників до магістратури)

Факультет соціології і права братиме участь у КПІMaster’sTime – Дні відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського для вступників до магістратури.

02.03.2021 о 16:00 – вітальне слово та інформування щодо вступу до магістратури, а також про щотижневі безкоштовні консультаційні курси. Окрім того буде можливість отримати відповіді на свої запитання щодо підготовки до ЄВІ з англійської мови від доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри англійської мови гуманітарного спрямування № 3 факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського, Сімкової Ірини Олегівни.
Приєднатися до онлайн-трансляції можна за цим лінком на офіційному YouTube-каналі КПІ ім. Ігоря Сікорського.

04 березня 2021 року (14:00–14:30) – зустріч у Zoom з представниками нашого факультету, на якій можна запитати те, що цікавить про освітні програми, факультет, вступ, навчання тощо. Приєднатися до Zoom можна за цим лінком.