Blog

[анонс] ХI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ТА ПІСЛЯВОЄННОЇ ВІДБУДОВИ З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

⏰09 грудня 2022 року, онлайн, на базі КІГАП ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського

📲Мета конференції: обговорення проблем правового регулювання суспільних відносин в умовах воєнного стану та післявоєнної відбудови з метою забезпечення сталого розвитку.

🔵Місце проведення конференції: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», факультет соціології і права, м. Київ, пр-тПеремоги, 37, корпус 19,

🟡Форма участі: дистанційна (в режимі онлайн на платформі ZOOM, ідентифікатор конференції буде направлений учасникам на електронні адреси, зазначені в реєстраційній формі).

🔵Робочі мови конференції: українська, англійська

🟡Тематичні напрямки конференції :

1. Організаційно-правові аспекти інформаційної безпеки.

2. Актуальні питання адміністративного та фінансового права під час дії особливого правового режиму, що вводиться у разі загрози національній безпеці країни.

3. Правові засади забезпечення ефективності господарської діяльності в умовах воєнного стану.

4. Міжнародний та вітчизняний досвід правового забезпечення реалізації трудових прав та права на соціальне забезпечення в умовах воєнної загрози.

5. Кримінально-правове регулювання суспільних відносин в умовах воєнного стану та післявоєнної відбудови держави.

6. Нормативні і тактичні особливості проведення процесуальних дій і прийняття процесуальних рішень під час проваджень в умовах воєнного стану.