[анонс] Як плейбек-театр працює з людьми з інвалідністю

📯Шановні колеги та студенти!
В рамках курсу “Плейбек-театр як інструмент для роботи з різними громадам” запрошую вас відвідати онлайн-бесіду “Як плейбек-театр працює з людьми з інвалідністю”.

До нас в гості завітає Тамара Наук – психологиня, арт-терапевтка, практик плейбек-театру, ведуча соціально-інтерактивного театру для людей з інвалідністю Благодійного товариства «Джерела», тренерка Базового курсу Української школи плейбек-театру, акторка Київського плейбек-театру «На варті», співзасновниця громадської організації «АРТ-Плейбек». Разом з Тамарою прийдуть учасники(ці) інклюзивної команди плейбек-театру БТ “Джерела”.

Наші гості поділяться досвідом створення інклюзивної команди плейбек-театру БТ “Джерела”, діяльністю колективу, участю у різних проектах та особливістю реалізації онлайн-формату плейбек-театру за участю людей з інвалідністю.

Формат зустрічі – бесіда, тож ви зможете задавати питання, висловлювати свої думки.

Коли: 23 жовтня, понеділок, початок о 12:20

📝Реєстрація

Будемо раді бачити вас на нашому заході!
До зустрічі!