Друга вища освіта. Магістр 074 Публічне управління та адміністрування

Прийом документів до 20 вересня 2016 року. Факультет соціології і права запрошує отримати другу вищу освіту за магістерською програмою зі спеціальності 074 Публічне управління та адміністрування!

Спеціалізації:

• Адміністративний менеджмент;
  • Електронне урядування.

Заочна форма навчання (термін навчання – 1,4 місяці). Другий рівень вищої освіти. Ступінь вищої освіти – Магістр.

Випускники одержують Диплом державного зразка та Додаток до диплому європейського зразка.

Вартість навчання – 13100 грн. на рік. Оплата – посеместрово.

Прийом документів до 20 вересня 2016 року.

Слухачами програм післядипломної освіти (другої вищої освіти) можуть стати особи, які вже здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» або «магістр» у вищих навчальних закладах ІІІ-IV рівнів акредитації.

Для вступу необхідно подати наступні документи:

1. Диплом спеціаліста або магістра із додатком – оригінал і копію (2 екз.).

2. Паспорт громадянина України – оригінал і копію (1, 2 стор. та сторінка з відміткою про прописку – 2 екз.).

3. Ідентифікаційний код – оригінал і копію (2 екз.).

4. Довідка з місця роботи або з місця проживання.

5. 6 фотокарток розміром 3х4 см.

Контактна інформація

Адреса: 03056, м. Київ, пр-т Перемоги, 37, корпус 7, поверх 5, каб. 521, 523 або каб. 513.

Телефони: (044) 204-84-62 – Коваль Олена Аркадіївна; (044) 204-92-18 – Бриль Юлія Олексіївна; (044) 204-92-84 – Гогінашвілі Наталія Петрівна.

Навчально-методичний комплекс “Інститут післядипломної освіти” НТУУ “КПІ”: ipo.kpi.ua

Факультет соціології і права: fsp.kpi.ua

Кафедра теорії та практики управління: ktpu.kpi.ua

ДЕТАЛЬНАШЕ ПРО НАВЧАННЯ НА ДРУГІЙ ВИЩІЙ ОСВІТІ (074 ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ)womens nike shoes UK