Підручник «Україна в контексті історичного розвитку Європи»

Кафедрою історії факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського підготовлено і видано підручник «Україна в контексті історичного розвитку Європи».

Підручник підготовлено для опанування навчальної дисципліни «Україна в контексті історичного розвитку Європи», яка є складовою історичного циклу на перетині історії України та світової, зокрема європейської історії. У підручнику визначається місце України в європейському просторі. Історія України постає у соціально-економічному, політичному та культурному вимірах у контексті європейської традиції. Підкреслюється особливе значення системи знань про історичне минуле України та її культуру як стратегічного ресурсу в сучасному інформаційному суспільстві в умовах посилення глобалізації.