Покладання квітів до Дня Героїв Небесної Сотні та відкриття меморіальної дошки

19 лютого 2021 року, напередодні сьомих роковин Дня Героїв Небесної Сотні, біля церкви Святого Миколи Чудотворця на території КПІ ім. Ігоря Сікорського, адміністрація університету, представники профкому, викладачі, адміністрація, студенти та профбюро факультету соціології і права вшанували пам’ять хвилиною мовчання та покладанням квітів студентів-героїв та співробітників Політеху, які загинули завдяки подіям, що відбулися в Україні під час Революції Гідності та конфлікту на Сході України.

За сприянням проректора з навчальної роботи Мельниченка А. А., в.о. декана Цимбаленко Я. Ю., помічника декана Благої О. В. ,а також профбюро факультету, була відкрита меморіальна дошка в 19 корпусі КПІ ім. Ігоря Сікорського нашому студенту Дюсову Владиславу Романовичу, який загинув під Широкіно в 2015 році, захищаючи територіальну цілісність Ураїни.

На захід також були запрошені побратими Дюсова Владислава, які поділились спогадами яким відважним був наш герой.

З проникливою промовою виступили проректор з навчальної роботи Мельниченко А. А. і в.о. декана Цимбаленко Я. Ю і голова профбюро ФСП Фабрикантова Ю. Б. та наголосили, що ми повинні пам’ятати своїх Героїв! Були покладені квіти до меморіальних дошок Поправки Юрія та Владислава Дюсова.

Вшануємо пам’ять наших хлопців які віддали своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбутнє свого народу!

Вічна пам’ять Героям!
Герої не вмирають!

Слава Україні!

Захід відбувся з дотриманням всіх карантинних умов.