Рекомендація на місця за державним замовленням (аспірантура 2022)

Зі списками рекомендованих до зарахування до аспірантури за державним замовленням можна ознайомитися на сайті відділу аспірантури та докторантури КПІ ім. Ігоря Сікорського

До 14 вересня 2022 року включно необхідно подати до відділу аспірантури та докторантури КПІ ім. Ігоря Сікорського (кім. 247 корп.1):
– оригінал документа (державного зразка) про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
– заяву на ім’я ректора про призначення наукового керівника (розміщена на сайті у розділі “Документи”, можна подавати у друкованому або рукописному вигляді). У зв’язку з дуже обмеженим терміном подання вищезазначених документів рекомендується підготувати заяву зі згодою наукового керівника та завідувача кафедри заздалегідь.

Обов’язковою умовою зарахування до аспірантури є постановка вступників чоловічої статі на військовий облік.

Одночасно з поданням оригіналів документу про вищу освіту та заяви про призначення наукового керівника підписується договір про навчання (необхідно мати при собі паспорт та ІПН)