Симулятор управлінських рішень та пропозицій 2023

В рамках дисципліни «Правові засади адміністративної діяльності» (викладач Цимбаленко Я.Ю.) стартував

Симулятор управлінських рішень та пропозицій 2023

Станом на сьогодні, студенти груп АМ-11 та ЕУ-11 кафедри теорії та практики управління ФСП для подальшого формування управлінських рішень та пропозицій обрали питання, що, на погляд проєктних груп, потребують удосконалення або формування нового напряму державної діяльності, а саме:

–   «Відбудова закладів середньої освіти» проєктна група «Українське товариство незалежної молоді».

–   «Розвиток медичного туризму» проєктна група «Незламні»,

–   «Боротьба з неофіційним працевлаштуванням» проєктна група «Ultima Ratio»,

–   «Адаптація безробітних» проєктна група «Спілка однодумців»,

–   «Репатріація українців» проєктна група «Біла демократія»,

–   «Розтрата бюджетних коштів» проєктна група «МКТ»,

–   «Незаконна забудова» проєктна група «Коліжанки»,

–   «Боротьба з корупцією» проєктна група «Жіноча плеяда».

Протягом семестру, проєктні групи будуть активно займатися збором інформації, проведенням аналізу, організацією «мозкових штурмів» та висуванням пропозицій з управлінських рішень для вирішення проблемних питань. Після цього, групи представлять свої роботи перед стейкхолдерами та будуть забезпечувати інформацією про реалізацію проєктів на кожному етапі.