Співпраця з адвокатським об’єднанням Barristers

Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського та Адвокатське об’єднання «Barristers» підписали меморандум про співпрацю!

З ініціативи Barristers на базі ФСП буде створена юридична бізнес-школа європейського рівня.
Студенти ФСП матимуть нагоду практикувати з відомими правниками України!

Така співпраця допоможе посилити практичну підготовку студентів, зокрема роботу з юридичними документами, участь в судових дебатах. Це допоможе випускникам виходити на ринок праці конкурентоспроможними фахівцями.

Участь у підписанні меморандуму взяла доктор юридичних наук, в.о. завідувача кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права Бевз Світлана Іванівна.

Взаємовигідна співпраця в рамках меморандуму допоможе посилити практичну компоненту підготовки студентів, а відтак позитивно вплине на конкурентоспроможність наших випускників на ринку праці.