Святкування Дня Конституції України: онлайн-зустріч студентів і викладачів ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського

Шановні студенти та викладачі!
Запрошуємо приєднатися до онлайн-зустрічі, присвяченій святкуванню Конституції України  на тему «Конституція та конституціоналізм у вимірі фундаментальних цінностей суспільного розвитку, прав і свобод, мрій і сподівань молодої генерації науковців України».

Організатором заходу є кафедра філософії нашого факультету.

Дата та час проведення

25.06.2021 (п’ятниця)
12:00-14:00

Програма заходу

12:00-12:05
Початок. Привітання присутніх.
Презентація учасників заходу:
Ініціатори проєкту:
– студенти;
– викладачі кафедри філософії;
– запрошені колеги з інших кафедр ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського).
Запрошені гості:
– представники студентства і викладачів кафедри психології та соціальної роботи Одеського національного політехнічного університету;
– представники студентства і викладачів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Криворізького державного педагогічного університету;
– представники студентства і викладачів факультету історії та філософії Одеського національного університету імені І. І. Мечнікова;
– Oksana Lychkovska, Chair of ISEWE в Intercultural Spaces of Eastern & Western Europes (Франція);
– Красимира Колева, професор університету ім. святих Кирила і Мефодія (м. Велико Тирново, Болгарія);
– Йоргос Папас, PhD філософії, професор Грецького відкритого університету (EAP), кафедра іспанської мови та цивілізаційних досліджень; Афінський університет, кафедра філософії, освіти та психології факультету філософії (Греція).

12:05-12:20
«28 червня 1996 рік прийняття Конституції України – цей день в історії нашої незалежної держави»
Виступи-привітання учасників проєкту:
– декан ФСП Цимбаленко Яна Юріївна;
– завідувач кафедри філософії ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського Богачев Роман Михайлович.

12:20-12:30
«Історія та традиції українського конституціоналізму» – Колотило Мар’яна Олексіївна, доцент кафедри філософії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

12:30-12:45
Виступ Оксани Личковської з темою «Україна – Франція: конституційна співдружність».

12:45-12:55
«Про інтерв’ю з політиками 90-х – свідків прийняття Верховною Радою України першої Конституції незалежної України» – Препотенська Марина Петрівна, професор кафедри філософії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

12:55-13:05
«Афіни – колиска демократії» – Терещенко Оксана Вікторівна, аспірантка кафедри філософії ФСП КПІ імені Ігоря Сікорського.

13:05-13:15
«Роль дипломатії у міжнародній законотворчості» – Папас Йоргос (Греція) – PhD філософії Грецького відкритого університету (EAP).

13:15-13:20
«Конституція на захисті честі та гідності кожного громадянина – цивілізаційний контекст» – Покулита Ірина
Костянтинівна, доцент кафедри філософії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

13:20-13:25
Студенти спеціальності «Соціальна робота» анонсують тему інтерактивної комунікації цікавих фактів «Найдивовижніші закони – світовий досвід»

13:25-13:30
Фотопрезентація результатів конкурсу світлин студентських фоторобіт «Наш сум і радість, посмішки та сльози, мрії і справи у розбудові квітучої держави». Фасилітатор – Колотило Мар’яна Олексіївна, доцент кафедри філософії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

13:30-13:45
«21 рік XXI століття. Ювілейні дати діячів культури, науки, мистецтва у ювілейний рік України». Фасилітатор – Покулита Ірина
Костянтинівна, доцент кафедри філософії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

13:45-14:00
Завершення святкової зустрічі. Створення колективного малюнку-тексту. Фасилітатор – Колотило Мар’яна Олексіївна, доцент кафедри філософії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Zoom
Приєднатися до Zoom