,

Святкування Дня Конституції України

Колектив факультету соціології і права з душею підійшов до святкування спільно важливої для всіх українців події – 25-річного ювілею Конституції нашої незалежної держави.

25 червня 2021 року відбулася онлайн-зустріч студентів, викладачів і гостей кафедри у рамках продовження креативного проекту «ТІРЕСІЙ», присвячена цій урочистій події. Захід відкрила його авторка та модератор доцент Ірина Костянтинівна Покулита. Присутні на зустрічі послухали цікаву глибоку розповідь нашої колеги з Парижу, PhD соціології, директорки дослідницьких
студій “Простір Схід-Захід” Оксани Личковської-Небо про особливості французького законодавства. Ця інформація спонукала гостей і організаторів заходу до дискусії і порівняння традицій правової культури, особливостей правосвідомості із українським конституціоналізмом, окремими положеннями Основного Закону нашої держави.

Доцент кафедри філософії Мар’яна Колотило підготувала яскраву презентацію щодо Конституції Пилипа Орлика. Професор Марина Препотенська пригадала своє інтерв’ю на студії «Майдан» з політиками, які особисто брали участь у подіях 27-28 червня 1996, і прокоментувала презентацію-фотохроніку. Присутні побачили і послухали автентичний музичний подарунок студентів Національної музичної академії України, а фотоколаж наших студентів на фоні української природи, міських пейзажів, зокрема корпусів КПІ ім. Ігоря Сікорського був представлений під акомпанемент скрипки авторки проекту доцента Ірини Покулити. Аспірантка Оксана Терещенко розповіла про прадавні Афіни і перші демократичні інститути у полісі. Своїми розмислами поділилися також колеги з Одеської політехніки – доценти кафедри психології і соціальної роботи Боделан Марина Володимирівна, Аліна Миколаївна Семенкова, а також гості з педагогічного університету Кривого Рогу. Розважили серйозну бесіду розповіді про дивовижні закони деяких країн та штатів та уривок із старого-доброго мультфільму про «закони» стосунків чоловіків і жінок, одним із авторів якого була мати нашої колеги – Жанна Покулита.

Доцент кафедри філософії Марʼяна Олексіївна Колотило завершила зустріч за допомогою унікального анімаційного онлайн-ресурсу, дякуючи якому на моніторі кожного присутнього з’явився символ чарівного дерева, гілки і листя якого прикрасили афоризми учасників про свободу, права і обов’язки.

Тож нехай глибоко укоріняться у життя закони держави, а обов’язки, права і свободи громадян будуть осяяні світлом надій і назавжди гарантовані Основним Законом!

Вітаємо із Днем Конституції України!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email