Участь представників ФСП у міжнародній конференції “Conflict Resolution in the Contemporary World: The Future of Ukraine and the Free and Open Indo-Pacific (FOIP)” за підтримки Університету Токіо

Добрий день, дорогі колеги та студенти!
З радістю повідомляємо, що наш факультет мав честь взяти участь у видатній міжнародній конференції “Conflict Resolution in the Contemporary World: The Future of Ukraine and the Free and Open Indo-Pacific (FOIP)”, яка нещодавно відбулася за підтримки Університету Токіо.
Наша команда викладачів, до складу якої входять Олена Акімова, Юрій Перга, Павло Федорченко-Кутуєв та Анна Іщенко, представила аналітичний доклад під назвою “Shifting Trust: Ukrainian Sentiments Towards Social Institutions Before and During War”. Ця робота висвітлює зміну довіри українського населення до соціальних інституцій в умовах передвоєнного та воєнного стану, пропонуючи унікальний аналіз на основі актуальних даних та досліджень.
Відмітимо участь у плідних дискусіях конференції Павла Кутуєва, чий експертний внесок та аналітичні здібності сприяли поглибленню обговорення актуальних тем та проблем, що стоять перед сучасним світом.
Ми висловлюємо вдячність організаторам за надану можливість бути частиною цієї значущої події та пишаємося внеском нашої команди у розвиток наукової спільноти та пошук рішень сучасних глобальних викликів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
ФСП School ⚡️ Зимова школа демократії ФСП
Вступ на бакалаврат
Вступ до магістратури
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
День відкритих дверей
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email