Участь студентів ФСП у Міжнародному молодіжному освітньому таборі «Берген-Бельзен»

Студенти ФСП Софія Потапенко (спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування), Надія Оногуекхіан-Хаберт (спеціальність 054 Соціологія) та доцент кафедри історії Віталій Бузань взяли участь у Міжнародному молодіжному освітньому таборі Берген-Бельзен» (Німеччина), який в цьому році через карантинні обмеження відбувався в онлайн режимі з використанням цифрових інструментів: Zoom, Discord, Mural, вебсайт тощо.

У заході взяло участь близько 50 людей з 8 країн світу. Учасники прослухали лекції та обговорили на тематичних семінарах історію концентраційного табору Берген-Бельзен, місця пам’яті, політику пам’яті, комеморативні практики, становище в’язнів німецьких концтаборів, військовополонених, внутрішньо переміщених осіб, переслідування і знищення нацистами євреїв, ромів.

Пізнавальним для молоді було ознайомлення з джерелами особового походження (спогадами, щоденниками, життєписами) та безпосереднє спілкування зі свідками подій. Зокрема, учасники поговорили через Zoom з колишнім в’язнем німецького концтабору, який поділився спогадами про події минулого. Під час занять
підіймалися також питання протидії дискримінації й ксенофобії на сучасному етапі.

Отже, студенти ФСП завдяки участі в цьому освітньому заході отримали нові знання та набули практичного досвіду комунікації й професійної взаємодії в інтернаціональному й мультикультурному середовищі.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email