Участь студентки ФСП у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Вітаємо Ангеліну Гвасалію, студентку першого року навчання магістратури, з успішним проходженням конкурсу в рамках Програми стажування молоді в Апараті Верховної Ради України!

Ангеліна стала інтернкою Секретаріату Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

На початку листопада кафедрою господарського та адміністративного права було організовано презентацію Програми стажування в Апараті Верховної Ради України для студентів-магістрів. Дана Програма – це 6-місячне стажування в секретаріатах комітетів та структурних підрозділах Апарату Верховної Ради України для молодих фахівців з усієї України. Мета – ознайомлення молоді з особливостями здійснення законодавчого процесу та функціонування державної служби в Апараті Верховної Ради України, залучення їх до законотворчого процесу та процесу ухвалення державних рішень.

Щиро бажаємо Ангеліні успіхів, досягнення поставлених цілей та наснаги для нових звершень!