Cемінар на тему «Удосконалення форм і методів публічного управління в контексті розвитку місцевого самоврядування в Україні»

2 березня 2020 року в приміщенні 7-го корпусу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся семінар на тему «Удосконалення форм і методів публічного управління в контексті розвитку місцевого самоврядування в Україні» за участі головного консультанта Апарату Верховної Ради України Валерія Марленовича Алексєєва, викладачів і студентів кафедри теорії та практики управління факультету соціології та права.

На семінарі В.М. Алексєєв представив своє бачення напрямів розвитку місцевого самоврядування в українській державі. На зустрічі розгорнулась цікава дискусія навколо широкого спектру питань, що були пов’язані зі зміною наукової парадигми публічного управління.

Це вже друга за 2020 рік зустріч із відомим науковцем, практиком, ініціатором створення громадівських рад і впровадження багатьох інновацій в практику публічного управління та самоврядування. Під час першої зустрічі, яка відбулась 26 лютого 2020 року, було обговорено проблему взаємодії держави та суспільства в аспекті розвитку відносин власності.