Як стати харизматичною особистістю?

Деякі люди мають непояснений вплив на оточення, вони ніби наділені даром викликати захоплення й вести за собою інших навіть у пекло. Вони досягають приголомшливих успіхів у бізнесі та політиці, здаються природженими лідерами, суперменами, над людьми. Що дає їм таку силу? Відповідь – харизма. Як її в собі розвинути?

Прокачуйте емоційний інтелект
Відстежуйте свої емоції та визначайте, що їх викликає. Вчіться реагувати усвідомлено, а не автоматично. Практикуйтеся в емпатії: прислухайтеся до інших людей, намагайтеся уявити себе на їхньому місці, зрозуміти, що вони відчувають.

Працюйте над виразністю своєї вимови
Попрацюйте над своїми ораторськими навичками. Збагачуйте мову метафорами, історіями, контрастними прикладами. Потренуйтеся у вираженні емоцій через жести та міміку. Хороший спосіб поглянути на себе з боку: запишіть відео своєї розмови, оцініть навички та попрацюйте над помилками.

Підвищуйте впевненість у собі
Успішні люди завжди впевнені у своїх силах, їм по плечу будь-які перешкоди. Подивіться, як вони сміливо вибудовують своє життя, в той час як натовпи боязких і недовірливих громадян невпевнено топчуться на узбіччі в очікуванні сприятливих обставин. Впевненість прекрасно розвивається за умови, що ви твердо вирішили змінити своє життя.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.