Запрошуємо на сертифікатну програму «Бізнес-право»

Для того, щоб конкурувати на ринку юридичних послуг на сьогодні недостатньо просто знати норми права та вміти їх застосовувати, необхідно підходити комплексно до юридичного супроводження діяльності бізнес-структур, в залежності від сфери економіки. Крім того, роботодавці очікують, що юрист не просто фахово розробить, наприклад, драфт господарського договору, вони очікують, що він заглибиться у всі внутрішні та зовнішні бізнес процеси юридичної особи та всі найменші нюанси та ризики будуть ним враховуватись у роботі.

Авторські курси, що входять до складу сертифікатної програми «Бізнес-право», характеризуються практичністю та актуальністю інформації, що дозволяє отримати додаткові знання та навички.

Студенти, будьте в тренді передових практик юридичного супроводження діяльності бізнес-структур та розширте коло своїх кар’єрних можливостей в сфері застосування господарського права, опанувавши сертифікатну програму «Бізнес-право».

Переглянути презентацію