Blog

Зустріч представників адміністрації ФСП, Програми USAID «Справедливість для всіх» та проф. Ділейном Р. Свенсоном

01 лютого 2023 року відбулась онлайн-зустріч представників факультету соціології і права (ФСП) (Олена Акімова, Дарія Маріц та Вячеслав Пряміцин) з представниками Програми USAID «Справедливість для всіх» (Артем Шаіпов) та професором Люблінського католицького університету Яна Павла ІІ Ділейном Р. Свенсоном (американський юрист, професор права з понад 30-річним досвідом викладання та юридичної практики) в рамках роботи над удосконаленням освітніх програм спеціальності Право в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Обговорили мету та мотивацію щодо вдосконалення освітніх програм, особливості підготовки правників, методологію викладання та основні перспективи розвитку освітніх програм.

В рамках співпраці з Програмою USAID «Справедливість для всіх» освітня програма першого (бакалаврського) рівня вищої освіти розроблена з урахуванням Інноваційного навчального плану підготовки правника і тяжіє до найкращого міжнародного досвіду правничих шкіл.

Щиро сподіваємося, що рецензія вельмишановного експерта проф. Ділейна Свенсона допоможе наблизити правничу школу КПІ ім. Ігоря Сікорського до кращих практик інноваційної європейської правничої освіти!