Борис Павлович Ковальський отримує стипендію Кабінету Міністрів України!

🎓 Ми раді повідомити про чудову новину, що стосується нашої Факультетської родини та наукової спільноти! Ветеран освіти, шанований Борис Павлович Ковальський, був удостоєний стипендії Кабінету Міністрів України за його винятковий внесок у розвиток вищої освіти та вагомий вплив на формування історичної науки в Україні. 🌟 Борис Павлович є символом працьовитості, мудрості та відданості справі, підтримуючи і надихаючи багато поколінь студентів. Його невтомна праця, глибокі знання та невичерпний ентузіазм залишають незабутній відбиток на історії нашого факультету. 📚 Ця нагорода є визнанням його непересічної ролі у розвитку академічної спільноти та внеску у формування майбутніх поколінь істориків. 💬 Долучайтеся до нас у привітаннях Борису Павловичу, відзначаючи його незліченні досягнення та внесок у світ науки і освіти!