Інформаційна робота на ФСП під час воєнного стану (березень 2022 року)

Інформаційна робота на ФСП здійснюється з метою висвітлення важливої інформації для здобувачів вищої освіти, викладачів і працівників щодо заходів підрозділів факультету, а також важливої інформації щодо навчального процесу, суспільно-політичних та соціально-культурних питань під час воєнного стану.

Публікація відповідних новин, оголошень та інформації здійснюється на офіційних ресурсах факультету соціології і права. Посилання на них зазначені здебільшого на відповідні дописи/сторінки на сайті факультету, але більша частина також публікується на інших офіційних ресурсах ФСП (Telegram-канал «Деканат ФСП» та Facebook-сторінка). Деякі новини/оголошення публікуються лише у соціальних мережах задля оперативнішого інформування цільової аудиторії (у такому випадку посилання вказано не на сайт, а на канал/сторінку у соціальних мережах).

Інформування щодо освітніх і навчально-наукових проєктів

1. Проєкт «Юридична допомога під час війни» – надання безкоштовних онлайн-консультації для громадян України, які потребують юридичної допомоги у зв’язку з воєнними діями на території України.
2. V Всеукраїнська науково-практична конференція «Створення, охорона, захист і комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності».
3. Освітні онлайн-зустрічі та міні-лекції на юридично-суспільну тематику:
3.1. Трудові права під час війни: особливості та обмеження
3.2. Роль ЗМІ в інформаційній війні
3.3. Інформаційний суверенітет – одна із основ державності
3.4. Здійснення господарської діяльності в умовах воєнного стану
3.5. Правові аспекти розгляду справ у Міжнародному кримінальному суді
3.6. Правова природа принципу pacta sunt servanda
4. Науково-практичний семінар «Нерівноважні стани в умовах невизначеності» у форматі круглого столу.
5. Опитування «Війна очима студентів» (разом зі студентом ІАТ).

Інформування щодо можливостей для здобувачів вищої освіти

вступ на кафедру військової підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського;
участь у мультикультурну освітньому заході щодо концтабору Берген-Бельзен;
програми та гранти у Європейському Союзі;
безкоштовний доступ або пільгові умови користування сервісами на різні тематики (+щодо книг);
безкоштовне навчання на Coursera.

Публікації суспільно-важливого характеру

– щотижневий дайджест «Разом до перемоги! Міжнародна підтримка та солідарність з Україною під час війни» (наразі є два випуски за 14-23 березня та 24-30 березня);
– спеціальна сторінка «Корисні посилання та інформація під час російського вторгнення в Україну» на сайті факультету;
серія дитячих малюнків викладачів та працівників факультету;
новина щодо аспірантки ФСП, яка перебуваючи за програмою Erasmus+ в Університеті Коруни (Іспанія) активно долучає іноземців до інформаційної кампанії проти війни в Україні.

Інформування щодо:

загальнонаціональної хвилини мовчання (у Telegram-каналі – щоденно);
допомоги армії і фондам;
державного порталу для збору інформації щодо злочинів армії окупанта проти цивільного населення;
опитування науково-педагогічних працівників;
опитування здобувачів вищої освіти щодо формату навчального процесу.

Також розробка патріотичного шаблону для постів у соціальних мережах.