Тест (психологічний стан)

Цей тест допоможе визначити Ваш психологічний стан за тим, якій картинці (формі та кольору) Ви надасте перевагу. Подивіться на зображення та оберіть одне, яке наразі вам подобається найбільше. Тест допоможе допоможе якомога більше інформації про Ваш стан.

1. Безтурботний, грайливий, безжурний. Життя для Вас − свобода та спотанність. Ви намагаєтеся насолодитися кожним моментом сповна. Ви відкриті новим враженням, допитливі та обожнюєте зміни. Немає нічого гіршого, ніж відчувати себе обмеженим обставинами. Ви завжди раді сюрпризам. Ваш девіз: «Ми живемо лише раз!».

2. Незалежний, безпосередній. Ви завжди йдете своєю дорогою. Ви не визнаєте факторів, які Вас стримують і заважають обрати свій курс. У Вас є артистичні здібності, які ви проявляєте в роботі або у вільний час. Ваш спосіб життя дуже індивідуальний. Ви ніколи не будете бездумно переймати те, що зараз «в тренді». Ви живете у відповідності зі своїми власними уявленнями про життя та переконаннями. Навіть якщо це означає − плисти проти течії.

3. Схильний до самоаналізу, чутливий. Ви частіше ніж більшість людей занурені в думки про себе та світ довкола. Ви надасте перевагу бути наодинці зі самим собою, ніж терпіти порожню балаканину та розмови ні про що. Але ваші стосунки з друзями дуже насичені, що й дає вам внутрішні спокій і відчуття гармонії, які так необхідні Вам для гарного самопочуття. Вас не обтяжує тривале усамітнення: ви рідко сумуєте.

4. Життєвий, врівноважений, гармонійний. Ви цінуєте природність і простоту. Людям з вами комфортно, тому що ви міцно стоїте на землі та на вас можна покластися. Тим, хто вам дорогий, ви даєте почуття захищеності, але водночас не обмежуєте їхню свободу. Вас сприймають як людину м’яку. Ви скептично ставитеся до примх моди. В одязі ви віддаєте перевагу практичності та ненав’язливій елегантності.

5. Прагматичний професіонал, впевнений у власних силах. Ви тримаєте життя під контролем і не покладаєтеся на удачу – тільки на свої власні дії. Ви вирішуєте проблеми простими способами, уникаючи зайвих складнощів. Реалістично сприймаєте повсякденне життя та турботи, беретеся за них рішуче. Вам довіряють на роботі, покладаючи відповідальну частину, бо знають, що на вас можна покластися. Ваша сила духу подобається Вашому оточенню. Ви ніколи не відчуваєте задоволення, поки не доведете до кінця розпочате.

6. Миролюбний, розважливий, неагресивний. Ви легкі в спілкуванні, але водночас дуже обережні. Ви швидко знаходите друзів, але водночас полюбляєте самотність і незалежність. Коли-не-коли Вам необхідно відпочити від усього на світі та побути наодинці з самим собою, щоб поміркувати над сенсом життя та насолодитися самотністю. Вам необхідний простір, але ви не одинак. Ви в гармонії зі самим собою та навколишнім світом, цінуйте те, що пропонує вам життя.

7. Впевнений у власних силах аналітик, на якого можна покластися. Ваша блискавична чутливість допомагає вам пізнати, що являє собою справжню цінність – якісну та довговічну. Ви поступово оточуєте себе справжніми перлинами, які були випущені з поля зору тих, хто є менш спостережливим і уважним ніж Ви. Культура відіграє особливу роль у Вашому житті. У Вас є свій власний стиль – ексклюзивний і елегантний, вільний від моди.

8. Романтичний, мрійливий, емоційний. Ви дуже чутлива натура. Ви відмовляєтеся дивитися на речі виключно з раціональної точки зору. Вам важливо те, що говорять почуття. Для вас важливо мати мрії. Вам не цікаві люди, які заперечують романтизм і ґрунтуються тільки на розумі. Ви не сприймаєте нічого, що може обмежити різноманітність ваших емоцій і почуттів.

9. Динамічний, активний, екстраверт. Ви схильні приймати ризики та пов’язувати себе деякими сильними зобов’язаннями в обмін на цікаву та різноманітну роботу. Рутина вас паралізує. Найбільше ви жадаєте «грати» провідну роль у подіях. Ви яскраво проявляєте ініціативність за подібних обставин.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.