Навчання на нашому факультеті – це навчання у кращому університеті Україні за спеціальностями: 281 Публічне управління та адміністрування081 Право054 Соціологія та 231 Соціальна робота.

Нехай Вас не бентежить, що наш гуманітарний факультет відноситься до загалом технічного університету – вже більше 20 років ми випускаємо на ринок праці затребуваних спеціалістів, найкращим доказом чого є той факт, що майже всі наші  випускники працевлаштовуються за спеціальністю.

Принциповою особливістю нашого факультету є те, що ми, на відміну від більшості інших гуманітарних факультетів та інститутів, намагаємося навчити наших студентів не лише теорії, але й практичним навичкам.

Обравши наш факультет, ти не лише забезпечиш себе прекрасним майбутнім, але й поринеш у вир веселого студентського дозвілля: це і щорічні конкурси «Міс ФСП» та «Містер ФСП», і святкування студентських свят в клубах, і цикл студентських конференцій «Дні Науки ФСП», у яких із задоволенням беруть участь майже всі студенти факультету.

Отже, факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського – це прекрасний вибір для того, хто прагне побудувати успішну кар’єру та провести роки свого студентського життя так, щоб потім із задоволенням про них згадувати як про найкращі у своєму житті. Приєднуйся, ми чекаємо на тебе!

Кваліфікація та науково-педагогічний стаж викладачів (більше 50% працюють на кафедрах 10 років і більше), дає змогу забезпечувати навчальний процес на необхідному теоретичному та методичному рівні.

ФСП. Перспектива. Успіх.

Перспективні професії. Компетентні викладачі.
Сучасні методики навчання. Практика та працевлаштування.
Вміння працювати з інформацією. Університет як один колектив. Розкриття особистісного потенціалу.

 

За результатами опитування 45,5% респондентів визнали, що загальний рівень професійної підготовки випускників ФСП НТУУ «КПІ», працевлаштованих за останній рік, є високим. Ще 54,5% опитаних визначили його швидше високим. Це засвідчує, що функцію забезпечення вітчизняного виробництва кваліфікованими кадрами НТУУ «КПІ» виконує  повною мірою.

Респонденти достатньо високо оцінили рівень співвідношення кваліфікації випускників ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського з вимогами до роботи, яку вони виконують. Близько 63,6% експертів зазначили, що кваліфікація випускника повністю співвідноситься з вимогами до роботи, ще 27,3% – визначили, що кваліфікація швидше відповідає вимогам роботи, яку він/вона виконує. Таким чином, близько 90,9% роботодавців високо оцінили кваліфікацію співробітників-випускників ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського. Це свідчить про те, що НТУУ «КПІ» орієнтується на найвищі показники якості підготовки фахівців, постійно впроваджуючи у процес навчання найбільш актуальні проблеми та питання.

Колективний договір ФСП 2019

Історія факультету

Заснування КПІ ім. Ігоря Сікорського

Першими факультетами університету були механічний, інженерний, сільськогосподарський і хімічний.

6243650056_edf94ee258_o

Засновано факультет права

Факультет випускав спеціалістів з напряму «Правознавство».

14906416037_cd3c0a4a72_k

Засновано факультет соціології

Факультет випускав спеціалістів з адміністративного менеджменту, соціології та соціальної роботи.

6243650056_edf94ee258_o

Перший випуск юристів

Факультет випустив перших в КПІ ім. Ігоря Сікорського фахівців з кваліфікацією, відповідною для посад юрисконсульта, нотаріуса, прокурора, судді тощо.

6243650056_edf94ee258_o

Перший випуск соціологів

Факультет випустив перших в КПІ ім. Ігоря Сікорського фахівців з кваліфікацією, відповідною для посад соціолога-дослідника, консультанта з суспільно-політичних питань та експерта у маркетингових компаніях.

6243650056_edf94ee258_o

Об’єднання факультету

Було утворено факультет соціології і права, який обєднав переваги своїх попередників.

6243650056_edf94ee258_o

Відкрито нову спеціальність

ФСП починає готувати фахівців у сфері публічного управління та адміністрування сучасного рівня.