Blog

[анонс] II Всеукраїнська науково-практична конференція «ТРАНСФОРМАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В ЦИФРОВУ ЕРУ»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі II Всеукраїнської науково-практичної конференції «ТРАНСФОРМАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В ЦИФРОВУ ЕРУ», яка відбудеться 23 березня 2023 року.

До участі у роботі II Всеукраїнської науково-практичної конференції запрошуються викладачі закладів вищої освіти, науковці, які здійснюють пошук за напрямами роботи конференції, а також здобувачі вищої освіти.

Робочі мови: українська, англійська.

Для участі просимо до 20 березня 2023 року надіслати тези доповіді та заповнити онлайн анкету учасника.

Форма участі – очна та дистанційна.

Посилання на проведення конференції буде надано додатково.

Усі витрати, пов’язані з участю у конференції здійснюються за рахунок учасника або сторони, що відряджає.

Всі учасники конференції БЕЗКОШТОВНО отримують електронний сертифікат учасника та електронний збірник матеріалів конференції з розміщенням у репозитарії НУ «ОЮА».

Детальніше про конференцію можна дізнатися в інформаційному листі.