Безкоштовний курс онлайн-семінарів «Методологія феміністичного дослідження і феміністичне цифрове дослідження»

10-тижневий курс призначений для студентів, які хочуть працювати в рамках феміністичного підходу. Хоча цей курс зосереджений на техніці дослідження, він також пропонує ознайомитися з основами феміністичної теорії, включаючи феміністичну критику епістемології та теорії. Обговорення курсу будуть обертатися навколо феміністичних теорій, гносеологій та методів дослідження в рамках феміністичного підходу. Цей курс також дає можливість представити дослідницький проект та отримати коментарі від досвідчених науковиць. Курс від Нової школи соціальних досліджень.

Для участі у курсі необхідно зареєструватися. Для тих, хто відвідає 8 з 10 семінарів, передбачено отримання сертифікату.
Заняття будуть проходити онлайн щочетверга з 30 вересня по 9 грудня 2021 р.

Деталі та форма для реєстрації