День захисників та захісниць України

1 жовтня в День захисників та захісниць України колектив факультету соціології і права вшанував пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів біля каплички на території КПІ ім Ігоря Сікорського. З промовою виступив ректор КПІ Анатолій Мельниченко та наголосив, що ми повинні пам’ятати тих, хто віддав своє життя на нашу рідну Україну, також привітав та відзначив захисників і захисниць, які продовжують нас захищати.
Студенти, викладачі та працівники ФСП вшанували пам’ять хвилиною мовчання наших загиблих випускникників ФСП в 7 та 19 корпусі КПІ ім.Ігоря Сікорського. З промовою виступили декан ФСП Олена Акімова та голова профбюро Юлія Фабрикантова і наголосили, що завдяки подвигу наших героїв ми можемо жити, любити, навчатися і навчати!
Дякуємо від імені нашої факультетської родини Тарасові Карпюку, Володимиру Князєву, Артему Климову, Юрію Поправці, Владиславу Дюсову, Євгену Петрашу, Олегу Попелю, Олександру Жуку та Олегу Жабровцю. Ці герої назавжди залишаться в наших серцях з великою шаною!
Ми повинні передавати цю шану і пам’ять про наших героїв наступним поколінням.
Низький уклін і вічна пам’ять хлопцям, які віддали життя за незалежніть та територіальну цілісніть України!