Для всіх, хто цікавиться новітніми розробками методик розслідування злочинів
Нещодавно вийшов у світ черговий номер збірки «Криміналістика і судова експертиза». Викладачами кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права представлено дослідження, присвячене криміналістичній характеристиці як основи для розроблення криміналістичних методик розслідування.
У Віснику НТУУ «КПІ» Політологія. Соціологія. Право представлено статтю в якій висвітлюються актуальні проблеми допиту. Здійснено порівняння наукових розробок допиту і Україні та Норвегії. Звертається увага на тому, що допит, як слідча дія, на достатньому рівні розроблено вітчизняними криміналістами і його неприпустимо змішувати із спілкуванням правоохоронців з терористами та іншими злочинцями, які захопили заручників і з ними проводяться перемовини.
Перелік публікацій, які впевнено рекомендуємо для ознайомлення:
- Лук’янчиков Є. Д., Лук’янчиков Б. Є., Петряєв С. Ю. Криміналістична характеристика в структурі методики розслідування злочинів. Криміналістика і судова експертиза: міжвідом. наук.-метод. зб. Київ: Видавництво Ліра-К, 2021. Вип. 66. С. 178-189.
- Лук’янчиков Є. Д., Лук’янчиков Б. Є. Чи вичерпано можливості допиту як способу формування доказів у кримінальному провадженні. Вісник НТУУ «КПІ» Політологія. Соціологія. Право. №3(51)(2021). С. 57-62.
- Лук’янчиков Є. Д., Лук’янчиков Б. Є. «Інноваційні» способи отримання вербальної інформації. Інновації в криміналістиці та судовій експертизі [Текст] : матеріали міжвідом. наук.-практ. конф. (Київ, 25 листоп. 2021 р.) / [редкол.: В. В. Чернєй, С. С. Чернявський, А. А. Саковський та ін.]. Київ : Нац. акад. внутр. справ, 2021. 435 с. (С. 38-41).
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.