ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми управління» 2021»

Запрошуємо взяти участь у ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми управління: Трансформація публічного управління у постковідному світі», яка відбудеться 18-19 листопада 2021 року!

Організатори: кафедра теорії та практики управління ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського та Центр адаптації державної служби до стандартів ЄС.

Для участі у конференції необхідно надіслати матеріали до 7 листопада 2021 року.

Тематика конференції:
Секція 1. Еволюція змін в публічному управлінні: постковідний світовимір
Секція 2. Соціально-політичні та ідеологічні трансформації доби пандемії
Секція 3. Психологічне забезпечення професійної надійності фахівців у сфері публічного управління
Секція 4. Цифрова трансформація публічного управління: тенденції та виклики
Воркшоп із застосування інструментів прогнозування у публічному управлінні «Компетентнісна модель державного службовця в цифрову епоху на середньому та довгостроковому часових горизонтах»

Умови участі:
– заявка на участь у конференції;
– тези доповіді;
– рецензія наукового керівника.

Вартість участі залежить від присвоєння DOI (цифровий ідентифікатор об’єкта): з DOI – 100 грн; без DOI – безкоштовно

Детальніше на сторінці конференції