І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Соціологія»

03 березня 2022 року відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Соціологія» у дистанційному режимі.

Хто може приймати участь в олімпіаді: студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського, що отримують освіту за спеціальністю «Соціологія».

Як проходитиме олімпіада: Олімпіада проходитиме у два тури. У першому турі учасникам олімпіади буде запропоновано розробити проект/програму дослідження з означеної ситуації. У другому турі учасники олімпіади будуть виконувати тестові завдання з історії, теорії, методів соціології.

Реєстрація для участі в олімпіаді відбувається до 1 березня включно.
Просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Коли: тестовий тур та виконання творчого завдання: 03.03.2022.
Де: онлайн.

Вся інформація про проведення олімпіади та програма буде надіслана зареєстрованим учасникам.
У разі запитань, звертайтеся до Пиголенко Ігоря Вікторовича pigolenko@gmail.com, (066) 204 06 01.