Круглий стіл «Правові засоби потидії злочинам проти основ національної безпеки в умовах військової агресії»

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Правові засоби потидії злочинам проти основ національної безпеки в умовах військової агресії»! До участі запрошуються науковці України та зарубіжжя, викладачі, практики, аспіранти, магістранти та студенти.

Коли?

26 травня 2022 року
Початок о 14:00

Що необхідно для участі?

Для участі у заході необхідно до 21 травня 2022 року включно:
1. Заповнити заявку на участь у конференції
2. Надіслати електронний варіант наукової роботи на електронну пошту conf_kpi_kigap@hotmail.com

Тематичні напрями
  1. Чи є порушенням конституційного права на свободу слова доповнення Кримінального кодексу України статтею 114-2 щодо
    забезпечення протидії несанкціонованому поширенню інформації про засоби протидії збройній агресії Російської Федерації?
  2. Колабораційна діяльність як посягання на національну безпеку України.
  3. Кримінальна відповідальність за пособництво державі-агресору.
  4. Кримінально-правовий захист військово значущої інформації про озброєння та місце перебування військових формувань Збройних Сил України в умовах воєнного стану.
  5. Кримінально-процесуальні аспекти протидії військовим злочинам в умовах воєнного стану.
  6. Особливості початкового етапу кримінального провадження в умовах воєнного стану.
  7. Делегування керівнику органу прокуратури повноважень слідчого судді в умовах воєнного стану та гарантії забезпечення прав і законних інтересів учасників кримінального провадження.
Формат участі

Дистанційно у Zoom
Ідентифікатор Круглого столу буде направлений учасникам на електронні адреси, зазначені в реєстраційній формі

Завантажити інформаційний лист