Методичний семінар «Використання сучасних методів навчання в закладах вищої освіти»етодичний семінар «Використання сучасних методів навчання в закладах вищої освіти»

10 грудня 2021 року о 16:00 на кафедрі філософії відбувся методичний семінар «Використання сучасних методів навчання в закладах вищої освіти» у дистанційному форматі для викладачів, що здійснюють підготовку студентів зі спеціальності 231 Соціальна робота.

Модератор заходу – д. пед. н., проф. кафедри філософії Валентин Тесленко. Доповідачі семінару – д. пед. н., проф. кафедри філософії Лариса Кальченко; к. пед. н., доц. кафедри філософії Лілія Школяр. Доповідачі презентували особливості використання науково-педагогічними працівниками інноваційних методів у сучасному освітньому процесі.

Зокрема, доповідачі зосередили особливу увагу на розкритті переваг інтерактивної лекції як сучасної форми організації навчання у закладі вищої освіти, а також – методів і прийомів, які доцільно використовувати під час неї.

Наприкінці семінару НПП мали змогу взяти участь в обговоренні актуальних питань окресленої теми.

Дякуємо організаторам семінару за цікавий формат і можливість професійного вдосконалення!