Міжнародні віртуальні обміни за програмою Global Case Study Challenge 2022
В 2022/2023 навчальному році на Факультеті соціології і права, в рамках курсу «Історія державного управління», під керівництвом заступника декана з наукової роботи Юрія Перги, відбулось пілотне впровадження передової освітньої методики – міжнародних віртуальних обмінів за програмою Global Case Study Challenge 2022.
Метою участі у програмі був розвиток аналітичних навичок студентів шляхом роботи з реальними життєвими ситуаціями. Основою навчального досвіду учасників було експериментальне середовище для відточування його у вигляді поглибленого дослідження бізнес-кейсів, взятих безпосередньо з контексту реального світу.
Участь у проекті була покликана допомогти студентам розвинути їх міжкультурні та цифрові комунікаційні компетенції та в той же час підвищити їхню обізнаність щодо цілей стійкого розвитку та їх місце в цьому світі. Експериментальне навчання відбувалось під час взаємодії у віртуальних міжкультурних командах; зі студентами, призначеними працювати разом у групі, застосовувати свої знання та навички цифрового спілкування в самокерованій та самоорганізованій віртуальній співпраці.
Від ФСП участь у програмі взяло 30 студентів різних спеціальностей та рівнів освіти – бакалаври та магістри; Соціальна робота, Адміністративний менеджмент, Електронне урядування, Право. Після успішного завершення програми студенти отримали не тільки сертифікати участі а і реальні навички та поділились своїми враженнями від програми.
Аліна Давидова СР-01: «Насправді, найкращим аспектом цього проєкту для мене став розподіл учасників. Було цікаво попрацювати в групі зі студентами з різних країн, опрацювати матеріал з ними та отримати нові знання і навички»
Катерина Канюка ЕУ-21: «Як на мене, найбільша складність полягала лише у тому, щоб знайти для зустрічей зручний для всіх час, адже ми всі знаходились в різних часових поясах :( Загалом, проект викликає неабиякий інтерес і зацікавленість, навіть у такий час »
Олександра Шиць ПУ-21мп : «Мені сподобалося, було дуже цікаво, особливо цікаво як інші люди мислять, бачать проблеми та їх рішення. Ми всі з різних країн і з різних часових поясів, потрібно було знаходити оптимальний час для зустрічей, розвивати свій тайм-менеджмент. Найбільшою проблемою були повітряні тривоги та вимкнення світла, була ситуація, коли ми з нашою командою готували відео-рефлексію, робили запис і якраз світло вимкнули. Ми намагалися враховувати всі думки, і підтримувати один одного. Розвинула на практиці знання про сталий розвиток, майстерність публічних виступів та академічного письма, рівень англійської мови»
Анастасія Яворська АМ-21: «Особисто для мене це великий досвід і нові знання, тому що програма дає змогу попрацювати з учасниками різних країн і це дуже круто. Звичайно, самими головними складнощами , які виникли -це були відключення світла, але учасники з моєї команди з розумінням поставилися до цієї проблеми, за що я дуже їм вдячна)»
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.