Не любите свій голос?

Американська письменниця і борчиня за права людей Мая Енджелоу якось зауважила: «Сказані слова важать набагато більше, ніж написані. І саме голос людини надає їм більшого значення».
Древні вважали, що голос народжується у серці й уже звідти долинає до наших вух. Саме голос використовували у найдавніших ритуалах, щоб задобрити богів і зупинити біду. Здавалося б, проста комбінація повітря і гортані, але звідки в ній така магічна сила впливу? І що ми насправді знаємо про тенори, альти й баритони власного виробництва?

Голосові зв’язки на захисті вашого життя
Цікаво, що голосові зв’язки даровані людині не лише як ідеальний музичний інструмент. Початкова і головна їхня функція — захищати наші дихальні шляхи від потрапляння сторонніх предметів, а також регулювати потік повітря, що надходить до легень. Чудовий привід порадіти: тепер ви знаєте ще одного захисника власного організму.

Не любите свій голос?Та нас таких 7 мільярдів!
Якщо вам не подобається власний голос у запису, не хвилюйтеся. Більшість людей не в захваті, адже те, як чуємо себе ми, і те, як чують нас інші, — дві великі різниці. Річ у тім, що коли ми говоримо, у нашому роті, горлянці та голові загалом відбувається ціла дискотека. Тобто утворюються вібрації, що надходять, серед іншого, і до внутрішнього вуха. Вони й спотворюють сприйняття власного голосу. Нічого не лишається, як полюбити себе двічі: за себе й за ту людину, яка начитує ваші голосові повідомлення.

 

 

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email