Публікація викладача в одному з найпрестижніших журналів в області соціальної психології та релігієзнавства

Доцент кафедри соціології, канд. соц. наук Коржов Г. О. разом із колегами-науковцями із США, Гонконгу, Колумбії, Індонезії, Північної Африки та України взяв участь в написанні наукової статті “Religious coping with interpersonal hurts: Psychosocial correlates of the brief RCOPE in four non-Western countries”.

Стаття була прийнята до публікації в одному з найпрестижніших журналів в області соціальної психології та релігієзнавства Psychology of Religion and Spirituality. За рейтингом Scopus цей журнал посідає перше місце серед більш ніж 490 журналів світу, які індексуються в розділі «Релігійні студії».

Посилання на попередню онлайн-публікацію (аdvance online publication)