,

Відбулася Відкрита університетська студентська олімпіада з електронного урядування

18-19 травня 2021 року відбулася Відкрита університетська студентська олімпіада з електронного урядування на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського, організатором якої був факультет соціології і права (кафедра теорії та практики управління).

На індивідуальні змагання зареєструвалися 69 учасників із 19 закладів вищої освіти. В командних змаганнях взяли участь 7 команд із 6 закладів вищої освіти. До участі запрошувалися не лише студенти спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування, а й студенти будь-яких інших спеціальностей.

Олімпіада з електронного урядування є унікальною як за форматом проведення, так і за змістовним наповненням. Вона відбувалася в онлайновому форматі з використанням платформи Zoom, платформи «Сікорський» у системі Moodle і платформи Classtime.

Партнерами олімпіади стали:
– Міністерство цифрової трансформації України;
– Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України;
– Програма EGAP («Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади»);
– IT-компанія BWN GROUP;
– Всеукраїнський молодіжний центр.

Серед головних призів була можливість стажування у міністерствах – партнерах Олімпіади, менторство від керівниці IT-компанія BWN GROUP Алли Погонець, кава із заступником міністра, а також персональні рекомендації майбутнім роботодавцям від народного депутата України Неллі Яковлєвої. Переможці та номінанти олімпіади отримали фірмові рюкзаки від Програми EGAP, павербанки й подарункові сертифікати від BWN GROUP, футболки з логотипом «ДІЯ» від Міністерства цифрової трансформації України.

Під час Олімпіади відбулися активності та завдання від партнерів:
– тренінг про інструменти електронної демократії від Софії Сакалош, координаторки з упровадження цифрових інструментів у громадах Програми EGAP;
– тренінг від Олексія Зелів’янського (Програма EGAP) про е-демократію та штучний інтелект;
– виконання завдання від програми EGAP (програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади»);
– тренінг директора директорату розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України Мстислава Баніка;
– індивідуальне та командне завдання від Міністерства цифрової трансформації України;
– два командних завдання від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України;
– тренінг «Цифровізація дистанційного навчання – те, про що не розкажуть ЗМІ» від заступника міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації МОН України Артура Миколайовича Селецького;
– тренінг «Розвиток е-урядування в Україні та сучасні виклики» від керівниці IT-компанії BWN GROUP Алли Погонець;
– тренінг «U-Report як можливість реалізації електронної демократії» від Карини Людоговської, соціологині проєкту U-Report від UNICEF (Всеукраїнський молодіжний центр).

За результатами Олімпіади визначено переможців і номінантів індивідуальних змагань, а також команди-переможниці із завдань від міністерств. Серед переможців, номінантів і команд-переможниць є студенти спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Детальніше з результатами можна ознайомитися за посиланням.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email