Вітаємо команду ФСП з перемогою у ІІ Національних судових змаганнях з міжнародного кримінального права!

10-11 березня 2018 року на базі юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, а також Апеляційного суду Львівської області, локальним осередком ВГО «Європейська Асоціація Студентів Права Україна» у місті Львові (ELSA Lviv) було проведено усний раунд ІІ Національних судових змагань з міжнародного кримінального права.

У запеклій боротьбі за звання переможця ІІ Національних судових змагань з міжнародного кримінального права перемогла команда із Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського “Precedent”, у складі Марії Куляші (студентка 4-го ФСП) та Юрія Мироненка (студент 4-го курсу ФСП).

Вітаємо переможців з успіхом та бажаємо майбутніх професійних перемог та звершень!

Особлива вдячність за підготовку команди висловлюємо її тренеру  – першому заступнику декана ФСП, к.ю.н., доценту Попову Костянтину Леонідовичу.

Air Jordan XIII Melo PE