Вшанування пам’яті Героя України до Дня захисника України

Напередодні Дня захисника України, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності нашої держави, формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення до ветеранів війни і нинішніх захисників Вітчизни, адміністрація та профспілка ФСП провели тематичні зустрічі зі студентами з метою виховання патріотичного духу серед молоді.

Студенти та викладачі ФСП віддали шану покладанням квітів до меморіальної дошки, встановленої в 19 корпусі Герою України студенту ФСП Юрію Поправці. В своїй промові декан ФСП Мельниченко А.А. наголосив, що ми повинні пам’ятати про подвиг героїв, що поклали своє життя за безпеку та майбутнє нашої держави, а також усвідомлювати свою відповідальність перед суспільством, щодо розбудови України, про яку мріяли її полеглі захисники. Також керівництво факультету і профспілкове бюро ФСП взяли участь в покладанні квітів нашим героям-захисникам біля Храму Святого Миколая на території КПІ ім.Ігоря Сікорського, де з промовою виступив ректор університету.

Nike Sneakers