Зустріч студентів ФСП з представниками ПрАТ «МХП»

16 вересня 2024 року студенти всіх спеціальностей, які навчаються на факультеті соціології і права, зустрілися з представниками ПрАТ «МХП».
ПрАТ «МХП» – міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій, яка об’єднує понад 32 тисячі працівників, з них понад 28 000 працюють в Україні та більше 4000 за кордоном. На зустрічі студенти дізналися про можливості стажування та дуальної освіти в цій компанії, а також детально ознайомилися з напрямками її діяльності.

Захід пройшов у інтерактивному форматі: учасники брали участь у вікторинах та мали змогу поставити прямі запитання про умови роботи та перспективи ринку праці за їх спеціальностями. Для всіх зацікавлених студентів була можливість відразу заповнити форму реєстрації для участі у програмі дуальної освіти та стажування в ПрАТ «МХП».

Це була чудова нагода для наших здобувачів познайомитися з одним із лідерів аграрного ринку та зробити перший крок до успішної кар’єри! 🌟💼