[анонс] ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціальна і цифрова трансформація: теоретичні та практичні проблеми правового регулювання»

Шановні студенти і молоді науковці!
Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Соціальна і цифрова трансформація: теоретичні та практичні проблеми правового регулювання», що відбудеться 25 листопада 2022 року.
Конференція за складом тем є мультидисціплінарною. До участі в конференції запрошуються науковці, докторанти, аспіранти, ад’юнкти, представники органів публічної влади, приватного сектору та громадянського суспільства, а також особливо запрошуються здобувачі вищої освіти.

Детальніше про конференцію можна дізнатися в інформаційному листі.

Участь у конференції безкоштовна.

1. Доповіді будуть опубліковані в електронному збірнику матеріалів конференції та розміщені на веб-сайті ДНУ ІІБП НАПрНУ.
2. Форма участі – заочна.

Відредаговані тези доповіді обсягом до 5 сторінок необхідно надіслати не пізніше 22.11.2022 року (включно) на електронну адресу конференції: dorohykh@gmail.com.