День Гідності та Свободи: 10 РОКІВ ІСТОРІЇ

10 років тому Україна розпочала відзначати День Гідності та Свободи, який нагадує нам про політичні цінності та вектор для нашої країни, а також має пряме відношення до освітнього і наукового процесу.

Оскільки освітній процес неможливий без гідності та свободи, як для тих, хто навчається, так і для тих, хто навчає. Це особливо важливо в цей важкий період для нашої країни!

Цей день стосується кожного з нас, як звичайних громадян, так і тих, хто залучений до освітнього процесу в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Ми вшановуємо пам’ять хвилиною мовчання та покладанням квітів від молодших представників наших студентів, випускників факультету соціології і права Юрія Поправки, Владислава Дюсова, Тараса Карпюка, Євгена Петраша, Артема Климова та Володимира Князєва, які віддали свої життя захищаючи гідність та свободу України. Вічна пам’ять та низький уклін героям-студентам! Ми віримо в краще майбутнє та довгоочікувану Перемогу!