Досвід роботи студентів-юристів і викладачів правничих дисциплін

Цифра дня: 4,891 мільйони гривень.
Саме на таку суму рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду було скасовано податкові повідомлення-рішення, якими, за висновком суду, безпідставно донараховано зобов‘язання для платника податків.

Юридична компанія Legal Group, у команді якої працює студентка магістратури факультету соціології і права, захистила інтереси клієнта та допомогла зберегти у бюджеті більше 4 мільйонів гривень.

Керуючий партнер АО «Юридична компанія «Лігал Групп» висловив окрему подяку Ірині Іванів, яка доклала зусиль до формування доказової бази, в т. ч. організувала такий новаційний засіб, як висновок експерта в сфері права. При чому, висновок експерта в галузі права, що не є обов’язковим для суду джерелом доказів, був прийнятий до уваги саме завдяки його аргументованості та якісного формування професором кафедри, д.ю.н., доцентом Голосніченком Дмитром Івановичем.

Наші студенти злагоджено працюють з викладачами і за межами університету!