Другий Український Молодіжний Форум з управління Інтернетом

26-го вересня 2019 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у співробітництві з Міжнародною громадською організацією «Європейська Медіа Платформа» буде проведено Другий Український Молодіжний Форум з управління Інтернетом.

Мета заходу

Основною метою проведення цих Форумів є залучення студентів та викладачів до участі у вирішенні багатьох питань, пов’язаних з управлінням Інтернетом: перегляд національної нормативно-правової бази у відповідності до стандартів ЄС, забезпечення кібербезпеки, адекватний переклад документів ООН, ЄС та НАТО українською мовою, залучення активістів соціальних мереж до висвітлення питань управління Інтернетом та багато іншого.

Головною метою Другого Українського Молодіжного Форуму з управління Інтернетом пропонується розгляд питання: «Нові технології та їхні взаємовідносини з питаннями інклюзивності, безпеки та прав людини», а також обговорення Доповіді експертів ООН по цифровому співробітництву.

Реєстрація

Запрошуємо студентів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського взяти активну участь у формуванні порядку денного роботи зазначеного Форуму та його роботі!

Пропозиції щодо включення до порядку денного питань, які Ви вважаєте необхідним розглянути під час роботи Форуму, теми з якими Ви готові виступити та ін., прохання  надсилати на vfurashev@gmail.com до 23 вересня 2019 р.

Учасників Форуму прохання зареєструватися до 25 вересня 2019 р.

Реєстрація: https://forms.gle/UqBXKSYzDCBWyGte9

Контактні особи

Кафедра інформаційного права та права інтелектуальної власності ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського

Петряєв Сергій Юрійович