ФСП на Дні кар’єри від Legal High School

Викладачі кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права Куляша Марія, Самчинська Оксана та Дехтярьов Євгеній представляли факультет соціології та права КПІ ім. Ігоря Сікорського на Дні кар’єри від Legal High School!

День кар’єри проводиться щорічно і спрямований на те, щоб надати можливість юристам, слухачам LHS та студентам юридичних факультетів провідних університетів України дізнатися більше про юридичний бізнес та визначитися з майбутнім місцем роботи, а також для того, щоб компанії могли знайти молодих спеціалістів.

Паралельно з виставкою топових компаній та юридичних факультетів України, проводились панельні дискусії на актуальну тематику щодо реалій юридичного ринку, зокрема:
– «Зумери VS Міленіали : зіткнення поколінь в юридичному бізнесі»;
– «Конкуренція серед молодих правників: кому віддають перевагу топові юрфірми та юрдепартаменти»;
– «Сторінка кандидата в соціальних мережах очима роботодавця».

Як результат – нові корисні та приємні знайомства з колегами з інших університетів, представниками юридичних фірм та студентством, а також домовленості про спільні відкриті лекції та стажування!