Конкурс творчих та наукових робіт «Прокуратура та громадські активісти: чи можливе налагодження взаємодії» серед студентів-правників

Тренінговий центр прокурорів України спільно з Офісом Генерального прокурора та Міністерством освіти і науки України запрошують взяти участь у конкурсі творчих та/або наукових робіт за напрямами прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів, які навчаються за спеціальністю 081 Право у закладах вищої освіти, на тему «Прокуратура та громадські активісти: чи можливе налагодження взаємодії» в одній із таких категорій:

• доповідь;
  • презентація;
  • творча публікація;
  • творча візуалізація;
  • відеоролик.
Терміни проведення конкурсу

– 09.10.2020-13.11.2020 (включно) – заповнення анкети учасника (Google Form) та завантаження матеріалів конкурсної роботи з однієї із запропонованих категорій;
– 25 листопада 2020 року – оголошення результатів Конкурсу на сайті Тренінгового центру прокурорів України по кожній категорії;
– 30 листопада 2020 року – нагородження переможців.

Переглянути інформаційний буклет-запрошення

Детальну інформацію щодо конкурсу можна переглянути на сайті Міністерства освіти і науки України.