Круглий стіл «Адміністративне право України: проблеми теорії і практики» (учасники з різних ЗВО)

17 квітня 2021 року на базі кафедри господарського та адміністративного права, факультету соціології та права Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся міжвузівський круглий стіл на тему: «Адміністративне право України: проблеми теорії і практики».

Учасники заходу виступили з підготовленими тезисами. Відбулася активна дискусія щодо проблем визначення предмету адміністративного права, проблем теорії адміністративного права та діяльності суб’єктів публічної адміністрації у визначених сферах публічного адміністрування.

За результатами наукового обговорення визначено, що на сьогоднішній день в науці адміністративного права існує досить широке коло суперечливих та невирішених питань, які можуть бути предметом для обговорення наступних наукових заходів з залученням наукової молоді та науковців.