Лекція «Економічне зростання та японський менеджмент»

28 квітня 2021 року о 14:15 відбудеться спеціальна лекція та дискусія на тему «Економічне зростання та японський менеджмент» в рамках курсу лекцій факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Захід складатиметься з двох частин – перегляд запису лекції проф. Хіроюкі Ітамі, ректора Міжнародного університету Японії, яка є частиною програми «Сім глав про модернізацію Японії», та дискусія за участі голови офісу JICA в Україні Сатоші Суґімото.
В дискусії також візьмуть участь Олена Микал (кандидат історичних наук, старша викладачка НаУКМА), а також представники Бізнес-асоціації Японії в Україні.

Модератор – доктор соціологічних наук, професор П. В. Кутуєв, завідувач кафедри соціології КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Посилання Zoom

Кількість учасників обмежена.