Лекція координаторки з впровадження цифрових інструментів в громадах (Програма EGAP)

12 березня 2021 року для студентів спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування (кафедра теорії та практики управління ФСП) відбулася дуже насичена і цікава зустріч із Софією Сакалош – координаторкою з впровадження цифрових інструментів в громадах (Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» – EGAP), яка реалізується протягом 2015-2023 років Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України.

Протягом майже двох годин студенти мали можливість ознайомитися з найбільш важливими питаннями розвитку електронної демократії в Україні, зокрема з інструментами е-демократії, досвідом реалізації партисипації та публічних консультацій в нашій країні.

Також Софія Сакалош відповіла на питання студентів, які стосувалися проблем впроваження е-демократії.

Дуже вдячні пані Софії за цікаву зустріч!
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!